عکس دکتر رامین صلوتی

دکتر رامین صلوتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رامین صلوتی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و پیوند قرنیه، آب مروارید و جراحی‌های لیزری رفراکتیو در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رامین صلوتی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • شیراز، بلوار مطهری ، کوچه 19
 • 0
 • 07136272898
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و پیوند قرنیه، آب مروارید و جراحی‌های لیزری رفراکتیو
 • نظام پزشکی: 31589
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر رامین صلوتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رامین صلوتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 89% مراجعین، دکتر رامین صلوتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 82% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رامین صلوتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رامین صلوتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رامین صلوتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رامین صلوتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رامین صلوتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رامین صلوتی به آدرس شیراز، بلوار مطهری ، کوچه 19، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رامین صلوتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رامین صلوتی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رامین صلوتی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و پیوند قرنیه، آب مروارید و جراحی‌های لیزری رفراکتیو، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رامین صلوتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رامین صلوتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و پیوند قرنیه، آب مروارید و جراحی‌های لیزری رفراکتیو دریافت کنند.

دکتر رامین صلوتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رامین صلوتی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و پیوند قرنیه، آب مروارید و جراحی‌های لیزری رفراکتیو، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رامین صلوتی کجاست؟

مطب دکتر رامین صلوتی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و پیوند قرنیه، آب مروارید و جراحی‌های لیزری رفراکتیو در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار مطهری ، کوچه 19 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رامین صلوتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رامین صلوتی که 0 - 07136272898 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رامین صلوتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رامین صلوتی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و پیوند قرنیه، آب مروارید و جراحی‌های لیزری رفراکتیو، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رامین صلوتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رامین صلوتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رامین صلوتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رامین صلوتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رامین صلوتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس