X
عکس دکتر رامین شیروانی سامانی

دکتر رامین شیروانی سامانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رامین شیروانی سامانی متخصص چشم پزشکی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رامین شیروانی سامانی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • شیراز خیابان زند بین بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی شایان
 • 0
 • 07132317388
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 37096
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر رامین شیروانی سامانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رامین شیروانی سامانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر رامین شیروانی سامانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رامین شیروانی سامانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رامین شیروانی سامانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رامین شیروانی سامانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رامین شیروانی سامانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رامین شیروانی سامانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رامین شیروانی سامانی به آدرس شیراز خیابان زند بین بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی شایان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رامین شیروانی سامانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رامین شیروانی سامانی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رامین شیروانی سامانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رامین شیروانی سامانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رامین شیروانی سامانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر رامین شیروانی سامانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رامین شیروانی سامانی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رامین شیروانی سامانی کجاست؟

مطب دکتر رامین شیروانی سامانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان زند بین بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی شایان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رامین شیروانی سامانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رامین شیروانی سامانی که 0 - 07132317388 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رامین شیروانی سامانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رامین شیروانی سامانی، متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رامین شیروانی سامانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رامین شیروانی سامانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رامین شیروانی سامانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رامین شیروانی سامانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رامین شیروانی سامانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس