X
عکس دکتر راضیه رجب زاده

دکتر راضیه رجب زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر راضیه رجب زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر راضیه رجب زاده نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • یزد، صفاییه، میدان اطلسی، بلوار شهید قندی، نبش قندی26
 • 0
 • 03538242216
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 96591
 • یزد

نوبت دهی اینترنتی دکتر راضیه رجب زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر راضیه رجب زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر راضیه رجب زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر راضیه رجب زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر راضیه رجب زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر راضیه رجب زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر راضیه رجب زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر راضیه رجب زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر راضیه رجب زاده به آدرس یزد، صفاییه، میدان اطلسی، بلوار شهید قندی، نبش قندی26، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر راضیه رجب زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر راضیه رجب زاده تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر راضیه رجب زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر راضیه رجب زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر راضیه رجب زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر راضیه رجب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر راضیه رجب زاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر راضیه رجب زاده کجاست؟

مطب دکتر راضیه رجب زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، صفاییه، میدان اطلسی، بلوار شهید قندی، نبش قندی26 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر راضیه رجب زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر راضیه رجب زاده که 0 - 03538242216 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر راضیه رجب زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر راضیه رجب زاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه رجب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر راضیه رجب زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر راضیه رجب زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر راضیه رجب زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر راضیه رجب زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس