عکس دکتر راضیه خوش فطرت

دکتر راضیه خوش فطرت

نوبت دهی اینترنتی دکتر راضیه خوش فطرت متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر راضیه خوش فطرت نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • ارومیه، خیابان امام، نبش سرداران، روبه روی سینما انقلاب، ساختمان راش، طبقه دوم
 • 0
 • 04432237289
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 25470
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر راضیه خوش فطرت

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر راضیه خوش فطرت

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر راضیه خوش فطرت را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر راضیه خوش فطرت ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر راضیه خوش فطرت، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر راضیه خوش فطرت چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر راضیه خوش فطرت، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر راضیه خوش فطرت انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر راضیه خوش فطرت به آدرس ارومیه، خیابان امام، نبش سرداران، روبه روی سینما انقلاب، ساختمان راش، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر راضیه خوش فطرت رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر راضیه خوش فطرت تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر راضیه خوش فطرت به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر راضیه خوش فطرت، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر راضیه خوش فطرت مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر راضیه خوش فطرت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر راضیه خوش فطرت در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر راضیه خوش فطرت کجاست؟

مطب دکتر راضیه خوش فطرت به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان امام، نبش سرداران، روبه روی سینما انقلاب، ساختمان راش، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر راضیه خوش فطرت، از طریق شماره تلفن مطب دکتر راضیه خوش فطرت که 0 - 04432237289 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر راضیه خوش فطرت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر راضیه خوش فطرت، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه خوش فطرت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر راضیه خوش فطرت

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر راضیه خوش فطرت کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر راضیه خوش فطرت امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر راضیه خوش فطرت فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس