X
عکس دکتر راحیل عسکری نژاد

دکتر راحیل عسکری نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر راحیل عسکری نژاد متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر راحیل عسکری نژاد نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • خیابان زند، جنب هتل پارس، طبقه فوقانی بانک ایران زمین
 • 0
 • 07132350897
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 140976
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر راحیل عسکری نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر راحیل عسکری نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر راحیل عسکری نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر راحیل عسکری نژاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر راحیل عسکری نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر راحیل عسکری نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر راحیل عسکری نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر راحیل عسکری نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر راحیل عسکری نژاد به آدرس خیابان زند، جنب هتل پارس، طبقه فوقانی بانک ایران زمین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر راحیل عسکری نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر راحیل عسکری نژاد تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر راحیل عسکری نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر راحیل عسکری نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر راحیل عسکری نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر راحیل عسکری نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر راحیل عسکری نژاد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر راحیل عسکری نژاد کجاست؟

مطب دکتر راحیل عسکری نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، خیابان زند، جنب هتل پارس، طبقه فوقانی بانک ایران زمین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر راحیل عسکری نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر راحیل عسکری نژاد که 0 - 07132350897 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر راحیل عسکری نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر راحیل عسکری نژاد، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر راحیل عسکری نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر راحیل عسکری نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر راحیل عسکری نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر راحیل عسکری نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر راحیل عسکری نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس