عکس دکتر ذبیح الله شاهمرادی

دکتر ذبیح الله شاهمرادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ذبیح الله شاهمرادی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ذبیح الله شاهمرادی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • اصفهان، شمس آبادی، روبه روی مرکز تحقیقات معلمان، ساختمان قمرالدوله، طبقه دوم
 • 0
 • 03132204987
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 31435
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ذبیح الله شاهمرادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ذبیح الله شاهمرادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 73% مراجعین، دکتر ذبیح الله شاهمرادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ذبیح الله شاهمرادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ذبیح الله شاهمرادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ذبیح الله شاهمرادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ذبیح الله شاهمرادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ذبیح الله شاهمرادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی به آدرس اصفهان، شمس آبادی، روبه روی مرکز تحقیقات معلمان، ساختمان قمرالدوله، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ذبیح الله شاهمرادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ذبیح الله شاهمرادی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ذبیح الله شاهمرادی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ذبیح الله شاهمرادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ذبیح الله شاهمرادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر ذبیح الله شاهمرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ذبیح الله شاهمرادی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی کجاست؟

مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، شمس آبادی، روبه روی مرکز تحقیقات معلمان، ساختمان قمرالدوله، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی که 0 - 03132204987 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ذبیح الله شاهمرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ذبیح الله شاهمرادی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ذبیح الله شاهمرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ذبیح الله شاهمرادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ذبیح الله شاهمرادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ذبیح الله شاهمرادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس