X
عکس دکتر دینا فداکار

دکتر دینا فداکار

نوبت دهی اینترنتی دکتر دینا فداکار متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر دینا فداکار نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بولوار سرو غربی، پلاک 7، طبقه 2، واحد 18
 • 09102091892
 • 02126760658
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 76315
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر دینا فداکار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر دینا فداکار

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر دینا فداکار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر دینا فداکار در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر دینا فداکار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر دینا فداکار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر دینا فداکار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر دینا فداکار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر دینا فداکار به آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بولوار سرو غربی، پلاک 7، طبقه 2، واحد 18، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر دینا فداکار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر دینا فداکار تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر دینا فداکار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر دینا فداکار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر دینا فداکار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر دینا فداکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر دینا فداکار در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر دینا فداکار کجاست؟

مطب دکتر دینا فداکار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بولوار سرو غربی، پلاک 7، طبقه 2، واحد 18 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر دینا فداکار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر دینا فداکار که 09102091892 - 02126760658 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر دینا فداکار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر دینا فداکار، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر دینا فداکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر دینا فداکار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر دینا فداکار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر دینا فداکار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر دینا فداکار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس