X
عکس دکتر داود بادبرین

دکتر داود بادبرین

نوبت دهی اینترنتی دکتر داود بادبرین متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر داود بادبرین نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تبریز، بلوار نیایش، جنب پل پیش قدم، مجتمع پزشکی سلامت، طبقه 5، واحد D
 • 0
 • 04133259468
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان
 • نظام پزشکی: 90626
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر داود بادبرین

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر داود بادبرین

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر داود بادبرین را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر داود بادبرین ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر داود بادبرین، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر داود بادبرین چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر داود بادبرین، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر داود بادبرین انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر داود بادبرین به آدرس تبریز، بلوار نیایش، جنب پل پیش قدم، مجتمع پزشکی سلامت، طبقه 5، واحد D، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر داود بادبرین رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر داود بادبرین تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر داود بادبرین به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر داود بادبرین، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر داود بادبرین مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی کودکان دریافت کنند.

دکتر داود بادبرین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر داود بادبرین در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر داود بادبرین کجاست؟

مطب دکتر داود بادبرین به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، بلوار نیایش، جنب پل پیش قدم، مجتمع پزشکی سلامت، طبقه 5، واحد D واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر داود بادبرین، از طریق شماره تلفن مطب دکتر داود بادبرین که 0 - 04133259468 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر داود بادبرین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داود بادبرین، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر داود بادبرین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر داود بادبرین

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر داود بادبرین کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر داود بادبرین امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر داود بادبرین فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس