عکس دکتر داریوش نیازی

دکتر داریوش نیازی

نوبت دهی اینترنتی دکتر داریوش نیازی متخصص بیماری های داخلی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر داریوش نیازی نوبت بگیرید.

  • داخلی
  • 07632242039
  • متخصص بیماری های داخلی
  • نظام پزشکی: 79087
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر داریوش نیازی

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر داریوش نیازی

پزشک پرطرفدار
بیش از 92% مراجعین، دکتر داریوش نیازی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر داریوش نیازی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر داریوش نیازی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر داریوش نیازی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر داریوش نیازی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر داریوش نیازی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر داریوش نیازی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر داریوش نیازی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر داریوش نیازی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر داریوش نیازی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های داخلی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر داریوش نیازی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر داریوش نیازی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های داخلی دریافت کنند.

دکتر داریوش نیازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر داریوش نیازی در زمینه متخصص بیماری های داخلی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر داریوش نیازی کجاست؟

مطب دکتر داریوش نیازی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های داخلی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر داریوش نیازی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر داریوش نیازی که 07632242039 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر داریوش نیازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داریوش نیازی، متخصص بیماری های داخلی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش نیازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر داریوش نیازی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر داریوش نیازی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر داریوش نیازی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر داریوش نیازی فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر داریوش نیازی

متخصص بیماری های داخلی

نظر شما به انتخاب دکتر داریوش نیازی توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس