X
عکس دکتر داریوش عرفانیان تقوایی

دکتر داریوش عرفانیان تقوایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر داریوش عرفانیان تقوایی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و فلوشیپ آندوسکوپی سینوس و زیبایی بینی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر داریوش عرفانیان تقوایی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • مشهد، خیابان رازی، مجتمع رازی (پارسیان سابق)، طبقه ۴، واحد ۴۱۰
 • 0
 • 05138553583
 • فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و فلوشیپ آندوسکوپی سینوس و زیبایی بینی
 • نظام پزشکی: 45060
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر داریوش عرفانیان تقوایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر داریوش عرفانیان تقوایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر داریوش عرفانیان تقوایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر داریوش عرفانیان تقوایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر داریوش عرفانیان تقوایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر داریوش عرفانیان تقوایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر داریوش عرفانیان تقوایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر داریوش عرفانیان تقوایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی به آدرس مشهد، خیابان رازی، مجتمع رازی (پارسیان سابق)، طبقه ۴، واحد ۴۱۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر داریوش عرفانیان تقوایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر داریوش عرفانیان تقوایی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر داریوش عرفانیان تقوایی به عنوان یک پزشک فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و فلوشیپ آندوسکوپی سینوس و زیبایی بینی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر داریوش عرفانیان تقوایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر داریوش عرفانیان تقوایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و فلوشیپ آندوسکوپی سینوس و زیبایی بینی دریافت کنند.

دکتر داریوش عرفانیان تقوایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر داریوش عرفانیان تقوایی در زمینه فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و فلوشیپ آندوسکوپی سینوس و زیبایی بینی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی کجاست؟

مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی به عنوان یک پزشک فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و فلوشیپ آندوسکوپی سینوس و زیبایی بینی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان رازی، مجتمع رازی (پارسیان سابق)، طبقه ۴، واحد ۴۱۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی که 0 - 05138553583 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر داریوش عرفانیان تقوایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داریوش عرفانیان تقوایی، فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و فلوشیپ آندوسکوپی سینوس و زیبایی بینی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش عرفانیان تقوایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر داریوش عرفانیان تقوایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر داریوش عرفانیان تقوایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر داریوش عرفانیان تقوایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس