X
عکس دکتر داریوش رمضان زاده

دکتر داریوش رمضان زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر داریوش رمضان زاده پزشک دندان پزشک و دکترای حرفه ای دندانپزشکی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر داریوش رمضان زاده نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • زرهی، بعد از درمانگاه محمد رسول الله، مجتمع پزشکان سینا، طبقه سوم
 • 0
 • 07138439580
 • پزشک دندان پزشک و دکترای حرفه ای دندانپزشکی
 • نظام پزشکی: 30565
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر داریوش رمضان زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر داریوش رمضان زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر داریوش رمضان زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر داریوش رمضان زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر داریوش رمضان زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر داریوش رمضان زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر داریوش رمضان زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر داریوش رمضان زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر داریوش رمضان زاده به آدرس زرهی، بعد از درمانگاه محمد رسول الله، مجتمع پزشکان سینا، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر داریوش رمضان زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر داریوش رمضان زاده تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر داریوش رمضان زاده به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و دکترای حرفه ای دندانپزشکی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر داریوش رمضان زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر داریوش رمضان زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک و دکترای حرفه ای دندانپزشکی دریافت کنند.

دکتر داریوش رمضان زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر داریوش رمضان زاده در زمینه پزشک دندان پزشک و دکترای حرفه ای دندانپزشکی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر داریوش رمضان زاده کجاست؟

مطب دکتر داریوش رمضان زاده به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و دکترای حرفه ای دندانپزشکی در شهر شیراز فعالیت میکند، زرهی، بعد از درمانگاه محمد رسول الله، مجتمع پزشکان سینا، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر داریوش رمضان زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر داریوش رمضان زاده که 0 - 07138439580 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر داریوش رمضان زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داریوش رمضان زاده، پزشک دندان پزشک و دکترای حرفه ای دندانپزشکی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش رمضان زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر داریوش رمضان زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر داریوش رمضان زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر داریوش رمضان زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر داریوش رمضان زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس