عکس دکتر خلیل انصارین

دکتر خلیل انصارین

نوبت دهی اینترنتی دکتر خلیل انصارین متخصص داخلی و فوق متخصص ریه و فلوشیپ طب خواب در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/19 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر خلیل انصارین نوبت بگیرید.

 • ریه و دستگاه تنفسی
 • تبریز، خیابان آزادی، ابتدای خیابان گلگشت، 6 متری استادان
 • 0
 • 04133352898
 • متخصص داخلی و فوق متخصص ریه و فلوشیپ طب خواب
 • نظام پزشکی: 13083
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر خلیل انصارین

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر خلیل انصارین

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر خلیل انصارین را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر خلیل انصارین ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر خلیل انصارین، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر خلیل انصارین چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر خلیل انصارین، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر خلیل انصارین انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر خلیل انصارین به آدرس تبریز، خیابان آزادی، ابتدای خیابان گلگشت، 6 متری استادان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر خلیل انصارین رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر خلیل انصارین تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر خلیل انصارین به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه و فلوشیپ طب خواب، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر خلیل انصارین، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر خلیل انصارین مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق ریه و فلوشیپ طب خواب دریافت کنند.

دکتر خلیل انصارین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر خلیل انصارین در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص ریه و فلوشیپ طب خواب، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر خلیل انصارین کجاست؟

مطب دکتر خلیل انصارین به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه و فلوشیپ طب خواب در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان آزادی، ابتدای خیابان گلگشت، 6 متری استادان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر خلیل انصارین، از طریق شماره تلفن مطب دکتر خلیل انصارین که 0 - 04133352898 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر خلیل انصارین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خلیل انصارین، متخصص داخلی و فوق متخصص ریه و فلوشیپ طب خواب، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل انصارین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر خلیل انصارین

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر خلیل انصارین کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر خلیل انصارین امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر خلیل انصارین فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر خلیل انصارین

متخصص داخلی و فوق متخصص ریه و فلوشیپ طب خواب

نظر شما به انتخاب دکتر خلیل انصارین توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس