X
عکس دکتر خدیجه فاضلی خلیلی

دکتر خدیجه فاضلی خلیلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر خدیجه فاضلی خلیلی متخصص داخلی در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر خدیجه فاضلی خلیلی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • بلوار خزر-روبروی فرش مشهد- ساختمان اکسیر-ط7- واحد 704
 • 0
 • 01133202036
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 58284
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر خدیجه فاضلی خلیلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر خدیجه فاضلی خلیلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر خدیجه فاضلی خلیلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر خدیجه فاضلی خلیلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر خدیجه فاضلی خلیلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر خدیجه فاضلی خلیلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر خدیجه فاضلی خلیلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر خدیجه فاضلی خلیلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر خدیجه فاضلی خلیلی به آدرس بلوار خزر-روبروی فرش مشهد- ساختمان اکسیر-ط7- واحد 704، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر خدیجه فاضلی خلیلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر خدیجه فاضلی خلیلی تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر خدیجه فاضلی خلیلی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر خدیجه فاضلی خلیلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر خدیجه فاضلی خلیلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر خدیجه فاضلی خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر خدیجه فاضلی خلیلی در زمینه متخصص داخلی، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر خدیجه فاضلی خلیلی کجاست؟

مطب دکتر خدیجه فاضلی خلیلی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر ساری فعالیت میکند، بلوار خزر-روبروی فرش مشهد- ساختمان اکسیر-ط7- واحد 704 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر خدیجه فاضلی خلیلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر خدیجه فاضلی خلیلی که 0 - 01133202036 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر خدیجه فاضلی خلیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خدیجه فاضلی خلیلی، متخصص داخلی، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه فاضلی خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر خدیجه فاضلی خلیلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر خدیجه فاضلی خلیلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر خدیجه فاضلی خلیلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر خدیجه فاضلی خلیلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس