عکس دکتر خدیجه زمانی

دکتر خدیجه زمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر خدیجه زمانی متخصص کودکان و نوزادان در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر خدیجه زمانی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر خدیجه زمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر خدیجه زمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر خدیجه زمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر خدیجه زمانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر خدیجه زمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر خدیجه زمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر خدیجه زمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر خدیجه زمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر خدیجه زمانی به آدرس بندرعباس چهاراراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر خدیجه زمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر خدیجه زمانی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر خدیجه زمانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر خدیجه زمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر خدیجه زمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر خدیجه زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر خدیجه زمانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر خدیجه زمانی کجاست؟

مطب دکتر خدیجه زمانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس چهاراراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر خدیجه زمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر خدیجه زمانی که 0 - 07632248520 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر خدیجه زمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خدیجه زمانی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر خدیجه زمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر خدیجه زمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر خدیجه زمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر خدیجه زمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس