X
عکس دکتر خاطره حکمت نیا

دکتر خاطره حکمت نیا

نوبت دهی اینترنتی دکتر خاطره حکمت نیا متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر خاطره حکمت نیا نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2
 • 0
 • 07132335833
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 115289
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر خاطره حکمت نیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر خاطره حکمت نیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر خاطره حکمت نیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر خاطره حکمت نیا در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر خاطره حکمت نیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر خاطره حکمت نیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر خاطره حکمت نیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر خاطره حکمت نیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر خاطره حکمت نیا به آدرس شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر خاطره حکمت نیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر خاطره حکمت نیا تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر خاطره حکمت نیا به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر خاطره حکمت نیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر خاطره حکمت نیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر خاطره حکمت نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر خاطره حکمت نیا در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر خاطره حکمت نیا کجاست؟

مطب دکتر خاطره حکمت نیا به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر خاطره حکمت نیا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر خاطره حکمت نیا که 0 - 07132335833 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر خاطره حکمت نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خاطره حکمت نیا، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره حکمت نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر خاطره حکمت نیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر خاطره حکمت نیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر خاطره حکمت نیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر خاطره حکمت نیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس