X
عکس دکتر حیدر رحمانی

دکتر حیدر رحمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حیدر رحمانی متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حیدر رحمانی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر حیدر رحمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حیدر رحمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر حیدر رحمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حیدر رحمانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حیدر رحمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حیدر رحمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حیدر رحمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حیدر رحمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حیدر رحمانی به آدرس تهران، خزانه بخارایی، فلکه اول، بالای بانک مسکن، پلاک 12، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حیدر رحمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حیدر رحمانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حیدر رحمانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حیدر رحمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حیدر رحمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر حیدر رحمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حیدر رحمانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حیدر رحمانی کجاست؟

مطب دکتر حیدر رحمانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خزانه بخارایی، فلکه اول، بالای بانک مسکن، پلاک 12 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حیدر رحمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حیدر رحمانی که 0 - 02155310461 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حیدر رحمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حیدر رحمانی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر رحمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حیدر رحمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حیدر رحمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حیدر رحمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حیدر رحمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس