X
عکس دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی

دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد احمد آباد کوچه عارف ۲-ساختمان پلاک1/30- طبقه اول
 • 0
 • 05138424954
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 28628
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی به آدرس مشهد احمد آباد کوچه عارف ۲-ساختمان پلاک1/30- طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی کجاست؟

مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد احمد آباد کوچه عارف ۲-ساختمان پلاک1/30- طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی که 0 - 05138424954 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس