عکس دکتر حورا نصیریان

دکتر حورا نصیریان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حورا نصیریان پزشک دندان پزشک در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حورا نصیریان نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • تهران، دزاشیب، جنب دبیرستان سلام، ساختمان 178، طبقه 2، واحد 8
 • 0
 • 02122733073
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 30670
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حورا نصیریان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حورا نصیریان

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر حورا نصیریان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حورا نصیریان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حورا نصیریان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حورا نصیریان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حورا نصیریان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حورا نصیریان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حورا نصیریان به آدرس تهران، دزاشیب، جنب دبیرستان سلام، ساختمان 178، طبقه 2، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حورا نصیریان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حورا نصیریان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حورا نصیریان به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حورا نصیریان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حورا نصیریان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر حورا نصیریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حورا نصیریان در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حورا نصیریان کجاست؟

مطب دکتر حورا نصیریان به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، دزاشیب، جنب دبیرستان سلام، ساختمان 178، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حورا نصیریان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حورا نصیریان که 0 - 02122733073 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حورا نصیریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حورا نصیریان، پزشک دندان پزشک، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حورا نصیریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حورا نصیریان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حورا نصیریان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حورا نصیریان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حورا نصیریان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس