عکس دکتر حمید فراحتی

دکتر حمید فراحتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید فراحتی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمید فراحتی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • مشهد، بلوار معلم، معلم ۱۷، طبقه ۱، واحد ۴،
 • 0
 • 05136061941
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 73881
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید فراحتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمید فراحتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حمید فراحتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمید فراحتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمید فراحتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمید فراحتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمید فراحتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمید فراحتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمید فراحتی به آدرس مشهد، بلوار معلم، معلم ۱۷، طبقه ۱، واحد ۴، ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمید فراحتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمید فراحتی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمید فراحتی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمید فراحتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمید فراحتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر حمید فراحتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمید فراحتی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمید فراحتی کجاست؟

مطب دکتر حمید فراحتی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار معلم، معلم ۱۷، طبقه ۱، واحد ۴، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمید فراحتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمید فراحتی که 0 - 05136061941 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمید فراحتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید فراحتی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمید فراحتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمید فراحتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمید فراحتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمید فراحتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمید فراحتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس