عکس دکتر حمید زنگنه

دکتر حمید زنگنه

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید زنگنه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو و لگن در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمید زنگنه نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز، تقاطع بلوار کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، ورودی اول، طبقه پنجم
 • 09101800761
 • 02122570546
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو و لگن
 • نظام پزشکی: 68146
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید زنگنه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمید زنگنه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حمید زنگنه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمید زنگنه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمید زنگنه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمید زنگنه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمید زنگنه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمید زنگنه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمید زنگنه به آدرس تهران، پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز، تقاطع بلوار کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، ورودی اول، طبقه پنجم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمید زنگنه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمید زنگنه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمید زنگنه به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو و لگن، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمید زنگنه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمید زنگنه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو و لگن دریافت کنند.

دکتر حمید زنگنه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمید زنگنه در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو و لگن، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمید زنگنه کجاست؟

مطب دکتر حمید زنگنه به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو و لگن در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز، تقاطع بلوار کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، ورودی اول، طبقه پنجم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمید زنگنه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمید زنگنه که 09101800761 - 02122570546 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمید زنگنه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید زنگنه، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو و لگن، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمید زنگنه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمید زنگنه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمید زنگنه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمید زنگنه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمید زنگنه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس