X
عکس دکتر حمید خالصی

دکتر حمید خالصی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید خالصی متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمید خالصی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید خالصی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمید خالصی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر حمید خالصی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حمید خالصی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمید خالصی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمید خالصی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمید خالصی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمید خالصی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمید خالصی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۵، ساختمان پزشکان باران، طبقه اول، واحد ۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمید خالصی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمید خالصی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمید خالصی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمید خالصی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمید خالصی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر حمید خالصی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمید خالصی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمید خالصی کجاست؟

مطب دکتر حمید خالصی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۵، ساختمان پزشکان باران، طبقه اول، واحد ۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمید خالصی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمید خالصی که 0 - 05138453330 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمید خالصی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید خالصی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمید خالصی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمید خالصی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمید خالصی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمید خالصی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمید خالصی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس