X
عکس دکتر حمید بیضایی اسکویی

دکتر حمید بیضایی اسکویی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید بیضایی اسکویی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمید بیضایی اسکویی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب داروخانه پور رحمان، ساختمان فدک، طبقه اول
 • 0
 • 04135560961
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 31978
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید بیضایی اسکویی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمید بیضایی اسکویی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر حمید بیضایی اسکویی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حمید بیضایی اسکویی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمید بیضایی اسکویی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمید بیضایی اسکویی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمید بیضایی اسکویی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمید بیضایی اسکویی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمید بیضایی اسکویی به آدرس تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب داروخانه پور رحمان، ساختمان فدک، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمید بیضایی اسکویی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمید بیضایی اسکویی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمید بیضایی اسکویی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمید بیضایی اسکویی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمید بیضایی اسکویی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر حمید بیضایی اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمید بیضایی اسکویی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمید بیضایی اسکویی کجاست؟

مطب دکتر حمید بیضایی اسکویی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب داروخانه پور رحمان، ساختمان فدک، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمید بیضایی اسکویی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمید بیضایی اسکویی که 0 - 04135560961 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمید بیضایی اسکویی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید بیضایی اسکویی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمید بیضایی اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمید بیضایی اسکویی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمید بیضایی اسکویی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمید بیضایی اسکویی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمید بیضایی اسکویی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس