عکس دکتر حمید افقری

دکتر حمید افقری

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید افقری متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمید افقری نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان
 • 0
 • 03132202093
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 13617
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمید افقری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمید افقری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حمید افقری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمید افقری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمید افقری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمید افقری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمید افقری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمید افقری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمید افقری به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمید افقری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمید افقری تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمید افقری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمید افقری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمید افقری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر حمید افقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمید افقری در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمید افقری کجاست؟

مطب دکتر حمید افقری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمید افقری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمید افقری که 0 - 03132202093 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمید افقری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید افقری، متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمید افقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمید افقری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمید افقری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمید افقری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمید افقری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس