عکس دکتر حمیدرضا پاکشیر

دکتر حمیدرضا پاکشیر

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا پاکشیر پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمیدرضا پاکشیر نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • خیابان قصردشت پایین تر از چهارراه زرگری نبش کوچه 54 ساختمان گلبرگ طبقه اول واحد 15
 • 0
 • 07136263964
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 22547
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا پاکشیر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمیدرضا پاکشیر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حمیدرضا پاکشیر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمیدرضا پاکشیر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمیدرضا پاکشیر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا پاکشیر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا پاکشیر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمیدرضا پاکشیر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر به آدرس خیابان قصردشت پایین تر از چهارراه زرگری نبش کوچه 54 ساختمان گلبرگ طبقه اول واحد 15، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمیدرضا پاکشیر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمیدرضا پاکشیر تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمیدرضا پاکشیر به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمیدرضا پاکشیر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمیدرضا پاکشیر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر حمیدرضا پاکشیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمیدرضا پاکشیر در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر کجاست؟

مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، خیابان قصردشت پایین تر از چهارراه زرگری نبش کوچه 54 ساختمان گلبرگ طبقه اول واحد 15 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر که 0 - 07136263964 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا پاکشیر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا پاکشیر، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پاکشیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا پاکشیر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمیدرضا پاکشیر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمیدرضا پاکشیر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس