X
عکس دکتر حمیدرضا فریدونیان

دکتر حمیدرضا فریدونیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا فریدونیان متخصص جراحی عمومی در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمیدرضا فریدونیان نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • همدان، میدان آرامگاه بوعلی، ابتدای پیاده راه خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان آراد
 • 0
 • 08132515050
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 46700
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا فریدونیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمیدرضا فریدونیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حمیدرضا فریدونیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمیدرضا فریدونیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمیدرضا فریدونیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا فریدونیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا فریدونیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمیدرضا فریدونیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان به آدرس همدان، میدان آرامگاه بوعلی، ابتدای پیاده راه خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان آراد، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمیدرضا فریدونیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمیدرضا فریدونیان تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمیدرضا فریدونیان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمیدرضا فریدونیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمیدرضا فریدونیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر حمیدرضا فریدونیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمیدرضا فریدونیان در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان کجاست؟

مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، میدان آرامگاه بوعلی، ابتدای پیاده راه خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان آراد واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان که 0 - 08132515050 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا فریدونیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا فریدونیان، متخصص جراحی عمومی، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فریدونیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا فریدونیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمیدرضا فریدونیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمیدرضا فریدونیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس