عکس دکتر حمیدرضا سامی مقام

دکتر حمیدرضا سامی مقام

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا سامی مقام فوق تخصص کلیه بزرگسالان(نفرولوژی بزرگسال) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمیدرضا سامی مقام نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا سامی مقام

در حال دریافت اطلاعات...

 

 بیمار زیر 14 سال پذیرش نمی شود.

مبلغ 150 هزار تومان اینترنتی و الباقی در مطب دریافت می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

 

 بیمار زیر 14 سال پذیرش نمی شود.

مبلغ 150 هزار تومان اینترنتی و الباقی در مطب دریافت می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر حمیدرضا سامی مقام

پزشک پرطرفدار
بیش از 99% مراجعین، دکتر حمیدرضا سامی مقام را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمیدرضا سامی مقام ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمیدرضا سامی مقام، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا سامی مقام چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا سامی مقام، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمیدرضا سامی مقام انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمیدرضا سامی مقام به آدرس خیابان سیدجمال اسد آبادی - چهارراه فاطمیه - طبقه فوقانی بانک کشاورزی - ساختمان پزشکان هرمز، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمیدرضا سامی مقام رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمیدرضا سامی مقام تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمیدرضا سامی مقام به عنوان یک پزشک فوق تخصص کلیه بزرگسالان(نفرولوژی بزرگسال)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمیدرضا سامی مقام، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمیدرضا سامی مقام مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص کلیه بزرگسالان(نفرولوژی بزرگسال) دریافت کنند.

دکتر حمیدرضا سامی مقام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمیدرضا سامی مقام در زمینه فوق تخصص کلیه بزرگسالان(نفرولوژی بزرگسال)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمیدرضا سامی مقام کجاست؟

مطب دکتر حمیدرضا سامی مقام به عنوان یک پزشک فوق تخصص کلیه بزرگسالان(نفرولوژی بزرگسال) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خیابان سیدجمال اسد آبادی - چهارراه فاطمیه - طبقه فوقانی بانک کشاورزی - ساختمان پزشکان هرمز واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمیدرضا سامی مقام، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا سامی مقام که ۰۹۱۷۹۵۶۹۱۲۰ - ۰۷۶۳۲۲۴۸۵۲۵ میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا سامی مقام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا سامی مقام، فوق تخصص کلیه بزرگسالان(نفرولوژی بزرگسال)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. بعنوان مثال دریافت نوبت ویزیت از دکتر حمیدرضا سامی مقام، 150,000 تومان میباشد. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا سامی مقام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمیدرضا سامی مقام

در حال حاضر شرایط مطب دکتر حمیدرضا سامی مقام به شرح زیر میباشد

 

 بیمار زیر 14 سال پذیرش نمی شود.

مبلغ 150 هزار تومان اینترنتی و الباقی در مطب دریافت می شود.

ارسال آزمایش به دکتر حمیدرضا سامی مقام امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمیدرضا سامی مقام فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس