عکس دکتر حمیدرضا زیوری فر

دکتر حمیدرضا زیوری فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا زیوری فر متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر زاهدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمیدرضا زیوری فر نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • زاهدان، خیابان خیام، روبه روی کلینیک شفا، ساختمان بلوچ
 • 0
 • 05433433206
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 69891
 • زاهدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا زیوری فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمیدرضا زیوری فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حمیدرضا زیوری فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمیدرضا زیوری فر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمیدرضا زیوری فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا زیوری فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا زیوری فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمیدرضا زیوری فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمیدرضا زیوری فر به آدرس زاهدان، خیابان خیام، روبه روی کلینیک شفا، ساختمان بلوچ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمیدرضا زیوری فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمیدرضا زیوری فر تنها بیماران زاهدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمیدرضا زیوری فر به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر زاهدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در زاهدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمیدرضا زیوری فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمیدرضا زیوری فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر حمیدرضا زیوری فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمیدرضا زیوری فر در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر زاهدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمیدرضا زیوری فر کجاست؟

مطب دکتر حمیدرضا زیوری فر به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر زاهدان فعالیت میکند، زاهدان، خیابان خیام، روبه روی کلینیک شفا، ساختمان بلوچ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمیدرضا زیوری فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا زیوری فر که 0 - 05433433206 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا زیوری فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا زیوری فر، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر زاهدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا زیوری فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمیدرضا زیوری فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا زیوری فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمیدرضا زیوری فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمیدرضا زیوری فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس