X
عکس دکتر حمیدرضا افشانی

دکتر حمیدرضا افشانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا افشانی متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمیدرضا افشانی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان شهید اعتمادیان، پلاک ۲۸، واحد ۷
 • 09371998636
 • 02144046494
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 58875
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیدرضا افشانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمیدرضا افشانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر حمیدرضا افشانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حمیدرضا افشانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمیدرضا افشانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا افشانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمیدرضا افشانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمیدرضا افشانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمیدرضا افشانی به آدرس تهران، صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان شهید اعتمادیان، پلاک ۲۸، واحد ۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمیدرضا افشانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمیدرضا افشانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمیدرضا افشانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمیدرضا افشانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمیدرضا افشانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر حمیدرضا افشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمیدرضا افشانی در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمیدرضا افشانی کجاست؟

مطب دکتر حمیدرضا افشانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان شهید اعتمادیان، پلاک ۲۸، واحد ۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمیدرضا افشانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا افشانی که 09371998636 - 02144046494 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا افشانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا افشانی، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا افشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمیدرضا افشانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا افشانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمیدرضا افشانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمیدرضا افشانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس