عکس دکتر حمداله سعیدی

دکتر حمداله سعیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمداله سعیدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمداله سعیدی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 6
 • 09302021418
 • 0
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 39413
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمداله سعیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حمداله سعیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حمداله سعیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمداله سعیدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمداله سعیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمداله سعیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمداله سعیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمداله سعیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمداله سعیدی به آدرس کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمداله سعیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمداله سعیدی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمداله سعیدی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمداله سعیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمداله سعیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر حمداله سعیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمداله سعیدی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمداله سعیدی کجاست؟

مطب دکتر حمداله سعیدی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمداله سعیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمداله سعیدی که 09302021418 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمداله سعیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمداله سعیدی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمداله سعیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمداله سعیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمداله سعیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمداله سعیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمداله سعیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس