X
عکس دکتر حسین یزدانی

دکتر حسین یزدانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین یزدانی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین یزدانی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تبریز، خیابان طالقانی، رو به روی درب مصلی، ساختمان پزشکان شهریار، طبقه همکف
 • 0
 • 04135565025
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان
 • نظام پزشکی: 7440
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین یزدانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین یزدانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسین یزدانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین یزدانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین یزدانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین یزدانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین یزدانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین یزدانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین یزدانی به آدرس تبریز، خیابان طالقانی، رو به روی درب مصلی، ساختمان پزشکان شهریار، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین یزدانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین یزدانی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین یزدانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین یزدانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین یزدانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی کودکان دریافت کنند.

دکتر حسین یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین یزدانی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین یزدانی کجاست؟

مطب دکتر حسین یزدانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان طالقانی، رو به روی درب مصلی، ساختمان پزشکان شهریار، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین یزدانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین یزدانی که 0 - 04135565025 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین یزدانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین یزدانی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین یزدانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین یزدانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین یزدانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین یزدانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس