عکس دکتر حسین کهنوجی

دکتر حسین کهنوجی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین کهنوجی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین کهنوجی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه نهم
 • 0
 • 04135573041
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع
 • نظام پزشکی: 81443
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین کهنوجی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین کهنوجی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسین کهنوجی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین کهنوجی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین کهنوجی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین کهنوجی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین کهنوجی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین کهنوجی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین کهنوجی به آدرس تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه نهم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین کهنوجی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین کهنوجی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین کهنوجی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین کهنوجی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین کهنوجی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع دریافت کنند.

دکتر حسین کهنوجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین کهنوجی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین کهنوجی کجاست؟

مطب دکتر حسین کهنوجی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه نهم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین کهنوجی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین کهنوجی که 0 - 04135573041 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین کهنوجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین کهنوجی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین کهنوجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین کهنوجی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین کهنوجی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین کهنوجی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین کهنوجی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس