X
عکس دکتر حسین نصراصفهانی

دکتر حسین نصراصفهانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین نصراصفهانی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین نصراصفهانی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • اصفهان، چهارراه قصر، اول شمس آبادی، ساختمان رودکی، طبقه 4
 • 0
 • 03132366109
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین
 • نظام پزشکی: 35346
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین نصراصفهانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین نصراصفهانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر حسین نصراصفهانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حسین نصراصفهانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین نصراصفهانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین نصراصفهانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین نصراصفهانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین نصراصفهانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین نصراصفهانی به آدرس اصفهان، چهارراه قصر، اول شمس آبادی، ساختمان رودکی، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین نصراصفهانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین نصراصفهانی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین نصراصفهانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین نصراصفهانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین نصراصفهانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ ویتره و رتین دریافت کنند.

دکتر حسین نصراصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین نصراصفهانی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین نصراصفهانی کجاست؟

مطب دکتر حسین نصراصفهانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، چهارراه قصر، اول شمس آبادی، ساختمان رودکی، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین نصراصفهانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین نصراصفهانی که 0 - 03132366109 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین نصراصفهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین نصراصفهانی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین نصراصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین نصراصفهانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین نصراصفهانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین نصراصفهانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین نصراصفهانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس