عکس دکتر حسین منتظرقائم

دکتر حسین منتظرقائم

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین منتظرقائم فوق تخصص جراحی قلب و عروق، متخصص جراحی عمومی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین منتظرقائم نوبت بگیرید.

  • قلب و عروق
  • خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (مرادی) - نرسیده به چهارراه فاطمی - روبروی عکاسی ساسان - ساختمان اسپینال - بالای مغازه فرش الماس کویر - طبقه چهارم - واحد یازده
  • 07632227020
  • فوق تخصص جراحی قلب و عروق، متخصص جراحی عمومی
  • نظام پزشکی: 33363
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین منتظرقائم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین منتظرقائم

پزشک پرطرفدار
بیش از 77% مراجعین، دکتر حسین منتظرقائم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 96% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین منتظرقائم ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین منتظرقائم ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین منتظرقائم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین منتظرقائم ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین منتظرقائم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین منتظرقائم به آدرس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (مرادی) - نرسیده به چهارراه فاطمی - روبروی عکاسی ساسان - ساختمان اسپینال - بالای مغازه فرش الماس کویر - طبقه چهارم - واحد یازده، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین منتظرقائم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین منتظرقائم تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین منتظرقائم به عنوان یک پزشک فوق تخصص جراحی قلب و عروق، متخصص جراحی عمومی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین منتظرقائم ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین منتظرقائم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص جراحی قلب و عروق، جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر حسین منتظرقائم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین منتظرقائم در زمینه فوق تخصص جراحی قلب و عروق، متخصص جراحی عمومی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین منتظرقائم کجاست؟

مطب دکتر حسین منتظرقائم به عنوان یک پزشک فوق تخصص جراحی قلب و عروق، متخصص جراحی عمومی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (مرادی) - نرسیده به چهارراه فاطمی - روبروی عکاسی ساسان - ساختمان اسپینال - بالای مغازه فرش الماس کویر - طبقه چهارم - واحد یازده واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین منتظرقائم ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین منتظرقائم که 07632227020 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین منتظرقائم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین منتظرقائم ، فوق تخصص جراحی قلب و عروق، متخصص جراحی عمومی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین منتظرقائم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین منتظرقائم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین منتظرقائم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین منتظرقائم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین منتظرقائم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس