عکس دکتر حسین فهامی

دکتر حسین فهامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین فهامی متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین فهامی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه پزشکان
 • 0
 • 0313204420
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 15620
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین فهامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین فهامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 98% مراجعین، دکتر حسین فهامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 98% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین فهامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین فهامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین فهامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین فهامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین فهامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین فهامی به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه پزشکان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین فهامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین فهامی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین فهامی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین فهامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین فهامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر حسین فهامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین فهامی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین فهامی کجاست؟

مطب دکتر حسین فهامی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه پزشکان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین فهامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین فهامی که 0 - 0313204420 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین فهامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین فهامی، متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فهامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین فهامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین فهامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین فهامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین فهامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس