X
عکس دکتر حسین غلامی

دکتر حسین غلامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین غلامی متخصص کودکان و نوزادان در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین غلامی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین غلامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین غلامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر حسین غلامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حسین غلامی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین غلامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین غلامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین غلامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین غلامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین غلامی به آدرس یزد، میدان همافر، طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفعلیانی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین غلامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین غلامی تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین غلامی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین غلامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین غلامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر حسین غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین غلامی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین غلامی کجاست؟

مطب دکتر حسین غلامی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، میدان همافر، طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفعلیانی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین غلامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین غلامی که 0 - 03537282118 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین غلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین غلامی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین غلامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین غلامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین غلامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین غلامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس