عکس دکتر حسین عمارلو

دکتر حسین عمارلو

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین عمارلو متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر زنجان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین عمارلو نوبت بگیرید.

 • خون و سرطان
 • زنجان، زینبیه شرقی، خیابان دلجویی، ساختمان نسیم
 • 0
 • 02433369817
 • متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)
 • نظام پزشکی: 68707
 • زنجان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین عمارلو

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین عمارلو

پزشک پرطرفدار
بیش از 93% مراجعین، دکتر حسین عمارلو را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین عمارلو ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین عمارلو، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین عمارلو چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین عمارلو، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین عمارلو انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین عمارلو به آدرس زنجان، زینبیه شرقی، خیابان دلجویی، ساختمان نسیم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین عمارلو رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین عمارلو تنها بیماران زنجان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین عمارلو به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر زنجان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در زنجان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین عمارلو، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین عمارلو مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر حسین عمارلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین عمارلو در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر زنجان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین عمارلو کجاست؟

مطب دکتر حسین عمارلو به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر زنجان فعالیت میکند، زنجان، زینبیه شرقی، خیابان دلجویی، ساختمان نسیم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین عمارلو، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین عمارلو که 0 - 02433369817 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین عمارلو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین عمارلو، متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر زنجان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین عمارلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین عمارلو

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین عمارلو کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین عمارلو امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین عمارلو فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس