عکس دکتر حسین عالم زاده

دکتر حسین عالم زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین عالم زاده متخصص ارتوپدی و جراحی ستون فقرات در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین عالم زاده نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز-خیابان زند روبروی هتل پارس ساختمان شایان طبقه سوم
 • 0
 • 07132319223
 • متخصص ارتوپدی و جراحی ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 76586
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین عالم زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین عالم زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسین عالم زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین عالم زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین عالم زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین عالم زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین عالم زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین عالم زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین عالم زاده به آدرس شیراز-خیابان زند روبروی هتل پارس ساختمان شایان طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین عالم زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین عالم زاده تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین عالم زاده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و جراحی ستون فقرات، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین عالم زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین عالم زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و جراحی ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر حسین عالم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین عالم زاده در زمینه متخصص ارتوپدی و جراحی ستون فقرات، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین عالم زاده کجاست؟

مطب دکتر حسین عالم زاده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و جراحی ستون فقرات در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز-خیابان زند روبروی هتل پارس ساختمان شایان طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین عالم زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین عالم زاده که 0 - 07132319223 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین عالم زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین عالم زاده، متخصص ارتوپدی و جراحی ستون فقرات، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین عالم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین عالم زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین عالم زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین عالم زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین عالم زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس