X
عکس دکتر حسین رجایی

دکتر حسین رجایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین رجایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین رجایی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، پشت پوشاک بزرگ خانواده، کوچه میرزایی، پلاک 9، طبقه دوم
 • 0
 • 02632263801
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 48835
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین رجایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین رجایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر حسین رجایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حسین رجایی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین رجایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین رجایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین رجایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین رجایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین رجایی به آدرس کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، پشت پوشاک بزرگ خانواده، کوچه میرزایی، پلاک 9، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین رجایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین رجایی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین رجایی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین رجایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین رجایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر حسین رجایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین رجایی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین رجایی کجاست؟

مطب دکتر حسین رجایی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، پشت پوشاک بزرگ خانواده، کوچه میرزایی، پلاک 9، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین رجایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین رجایی که 0 - 02632263801 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین رجایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین رجایی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین رجایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین رجایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین رجایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین رجایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین رجایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس