عکس دکتر حسین بیات

دکتر حسین بیات

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین بیات متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیمی اندامها ، فلوشیپ پستان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین بیات نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75
 • 0
 • 02188963363
 • متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیمی اندامها ، فلوشیپ پستان
 • نظام پزشکی: 34132
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین بیات

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین بیات

پزشک پرطرفدار
بیش از 68% مراجعین، دکتر حسین بیات را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین بیات ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین بیات، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین بیات چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین بیات، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین بیات انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین بیات به آدرس تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین بیات رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین بیات تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین بیات به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیمی اندامها ، فلوشیپ پستان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین بیات، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین بیات مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیمی اندامها ، فلوشیپ پستان دریافت کنند.

دکتر حسین بیات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین بیات در زمینه متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیمی اندامها ، فلوشیپ پستان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین بیات کجاست؟

مطب دکتر حسین بیات به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیمی اندامها ، فلوشیپ پستان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین بیات، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین بیات که 0 - 02188963363 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین بیات چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین بیات، متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیمی اندامها ، فلوشیپ پستان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین بیات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین بیات

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین بیات کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین بیات امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین بیات فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس