X
عکس دکتر حسین بوستانی

دکتر حسین بوستانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین بوستانی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین بوستانی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، میرداماد، نبش شریعتی، ساختمان شماره2، آپارتمان شماره 10
 • 0
 • 02122913022
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 24339
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین بوستانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین بوستانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر حسین بوستانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین بوستانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین بوستانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین بوستانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین بوستانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین بوستانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین بوستانی به آدرس تهران، میرداماد، نبش شریعتی، ساختمان شماره2، آپارتمان شماره 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین بوستانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین بوستانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین بوستانی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین بوستانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین بوستانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر حسین بوستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین بوستانی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین بوستانی کجاست؟

مطب دکتر حسین بوستانی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میرداماد، نبش شریعتی، ساختمان شماره2، آپارتمان شماره 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین بوستانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین بوستانی که 0 - 02122913022 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین بوستانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین بوستانی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین بوستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین بوستانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین بوستانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین بوستانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین بوستانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس