عکس دکتر حسین بابازاده

دکتر حسین بابازاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین بابازاده دندان پزشک در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین بابازاده نوبت بگیرید.

  • دندان پزشکی
  • چهارراه مرادی.ساختمان زیگورات
  • 2239028
  • دندان پزشک
  • نظام پزشکی: 141046
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین بابازاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین بابازاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر حسین بابازاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین بابازاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین بابازاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین بابازاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین بابازاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین بابازاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین بابازاده به آدرس چهارراه مرادی.ساختمان زیگورات، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین بابازاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین بابازاده تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین بابازاده به عنوان یک پزشک دندان پزشک، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین بابازاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین بابازاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر حسین بابازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین بابازاده در زمینه دندان پزشک، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین بابازاده کجاست؟

مطب دکتر حسین بابازاده به عنوان یک پزشک دندان پزشک در شهر بندرعباس فعالیت میکند، چهارراه مرادی.ساختمان زیگورات واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین بابازاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین بابازاده که 2239028 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین بابازاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین بابازاده، دندان پزشک، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین بابازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین بابازاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین بابازاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین بابازاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین بابازاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس