عکس دکتر حسین اشرف

دکتر حسین اشرف

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین اشرف متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین اشرف نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • شیراز، خیابان شهید چمران ، میدان دانشجو ، جنب بانک ملی ، ساختمان نشاط ، طبقه دوم
 • 0
 • 07136461632
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین
 • نظام پزشکی: 30304
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین اشرف

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین اشرف

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر حسین اشرف را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین اشرف ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین اشرف، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین اشرف چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین اشرف، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین اشرف انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین اشرف به آدرس شیراز، خیابان شهید چمران ، میدان دانشجو ، جنب بانک ملی ، ساختمان نشاط ، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین اشرف رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین اشرف تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین اشرف به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین اشرف، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین اشرف مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ ویتره و رتین دریافت کنند.

دکتر حسین اشرف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین اشرف در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین اشرف کجاست؟

مطب دکتر حسین اشرف به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان شهید چمران ، میدان دانشجو ، جنب بانک ملی ، ساختمان نشاط ، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین اشرف، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین اشرف که 0 - 07136461632 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین اشرف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین اشرف، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اشرف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین اشرف

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین اشرف کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین اشرف امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین اشرف فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس