عکس دکتر حسین ارجمند

دکتر حسین ارجمند

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین ارجمند متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین ارجمند نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین ارجمند

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین ارجمند

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسین ارجمند را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین ارجمند ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین ارجمند، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین ارجمند چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین ارجمند، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین ارجمند انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین ارجمند به آدرس شیراز، خیابان ابیوردی، روبه روی استخر انقلاب، نبش کوچه 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین ارجمند رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین ارجمند تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین ارجمند به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین ارجمند، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین ارجمند مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر حسین ارجمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین ارجمند در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین ارجمند کجاست؟

مطب دکتر حسین ارجمند به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان ابیوردی، روبه روی استخر انقلاب، نبش کوچه 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین ارجمند، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین ارجمند که 0 - 07136279283 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین ارجمند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین ارجمند، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ارجمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین ارجمند

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین ارجمند کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین ارجمند امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین ارجمند فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس