X
عکس دکتر حسین اتحادی

دکتر حسین اتحادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین اتحادی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی پا و مچ پا در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین اتحادی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران
 • 0
 • 07136266609
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی پا و مچ پا
 • نظام پزشکی: 116352
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین اتحادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین اتحادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسین اتحادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین اتحادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین اتحادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین اتحادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین اتحادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین اتحادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین اتحادی به آدرس شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین اتحادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین اتحادی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین اتحادی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی پا و مچ پا، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین اتحادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین اتحادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی پا و مچ پا دریافت کنند.

دکتر حسین اتحادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین اتحادی در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی پا و مچ پا، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین اتحادی کجاست؟

مطب دکتر حسین اتحادی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی پا و مچ پا در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین اتحادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین اتحادی که 0 - 07136266609 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین اتحادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین اتحادی، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی پا و مچ پا، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اتحادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین اتحادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین اتحادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین اتحادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین اتحادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس