عکس دکتر حسین آریان پور

دکتر حسین آریان پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین آریان پور متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین آریان پور نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • مشهد، کوی امیر (بلوار ولی عصر)، اول بیست متری، ساختمان پزشکان امیر
 • 0
 • 05138525838
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 73878
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین آریان پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین آریان پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسین آریان پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین آریان پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین آریان پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین آریان پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین آریان پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین آریان پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین آریان پور به آدرس مشهد، کوی امیر (بلوار ولی عصر)، اول بیست متری، ساختمان پزشکان امیر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین آریان پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین آریان پور تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین آریان پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین آریان پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین آریان پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر حسین آریان پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین آریان پور در زمینه متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین آریان پور کجاست؟

مطب دکتر حسین آریان پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، کوی امیر (بلوار ولی عصر)، اول بیست متری، ساختمان پزشکان امیر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین آریان پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین آریان پور که 0 - 05138525838 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین آریان پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین آریان پور، متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین آریان پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین آریان پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین آریان پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین آریان پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین آریان پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس