عکس دکتر حسینعلی همتی

دکتر حسینعلی همتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسینعلی همتی متخصص داخلی در شهر سمنان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسینعلی همتی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • سمنان، میدان سعدی، پاساژ صدف، طبقه دوم، واحد1
 • 0
 • 02333350550
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 71051
 • سمنان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسینعلی همتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسینعلی همتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر حسینعلی همتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسینعلی همتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسینعلی همتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسینعلی همتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسینعلی همتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسینعلی همتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسینعلی همتی به آدرس سمنان، میدان سعدی، پاساژ صدف، طبقه دوم، واحد1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسینعلی همتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسینعلی همتی تنها بیماران سمنان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسینعلی همتی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر سمنان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سمنان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسینعلی همتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسینعلی همتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر حسینعلی همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسینعلی همتی در زمینه متخصص داخلی، در شهر سمنان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسینعلی همتی کجاست؟

مطب دکتر حسینعلی همتی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر سمنان فعالیت میکند، سمنان، میدان سعدی، پاساژ صدف، طبقه دوم، واحد1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسینعلی همتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسینعلی همتی که 0 - 02333350550 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسینعلی همتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسینعلی همتی، متخصص داخلی، در شهر سمنان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسینعلی همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسینعلی همتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسینعلی همتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسینعلی همتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسینعلی همتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس