X
عکس دکتر حسن کمالی دولت آبادی

دکتر حسن کمالی دولت آبادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن کمالی دولت آبادی متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسن کمالی دولت آبادی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، خیابان ارباب، جنب مجتمع دندانپزشکی روزبه، بن بست شماره5(همیشه بهار)، سمت چپ طبقه اول
 • 09338741110
 • 03136629673
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 118831
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن کمالی دولت آبادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسن کمالی دولت آبادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر حسن کمالی دولت آبادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حسن کمالی دولت آبادی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسن کمالی دولت آبادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسن کمالی دولت آبادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسن کمالی دولت آبادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسن کمالی دولت آبادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی به آدرس اصفهان، خیابان ارباب، جنب مجتمع دندانپزشکی روزبه، بن بست شماره5(همیشه بهار)، سمت چپ طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسن کمالی دولت آبادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسن کمالی دولت آبادی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسن کمالی دولت آبادی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسن کمالی دولت آبادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسن کمالی دولت آبادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر حسن کمالی دولت آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسن کمالی دولت آبادی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی کجاست؟

مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان ارباب، جنب مجتمع دندانپزشکی روزبه، بن بست شماره5(همیشه بهار)، سمت چپ طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی که 09338741110 - 03136629673 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسن کمالی دولت آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن کمالی دولت آبادی، متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسن کمالی دولت آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسن کمالی دولت آبادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسن کمالی دولت آبادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسن کمالی دولت آبادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس