عکس دکتر حسن مقدمی

دکتر حسن مقدمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن مقدمی متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص سونوگرافی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسن مقدمی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، میدان قدس، ابتدای شریعتی، جنب داروخانه طالقانی، ساختمان پزشکان
 • 0
 • 02122200880
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص سونوگرافی
 • نظام پزشکی: 10621
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن مقدمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسن مقدمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسن مقدمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسن مقدمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسن مقدمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسن مقدمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسن مقدمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسن مقدمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسن مقدمی به آدرس تهران، میدان قدس، ابتدای شریعتی، جنب داروخانه طالقانی، ساختمان پزشکان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسن مقدمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسن مقدمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسن مقدمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص سونوگرافی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسن مقدمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسن مقدمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فوق سونوگرافی دریافت کنند.

دکتر حسن مقدمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسن مقدمی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص سونوگرافی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسن مقدمی کجاست؟

مطب دکتر حسن مقدمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص سونوگرافی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان قدس، ابتدای شریعتی، جنب داروخانه طالقانی، ساختمان پزشکان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسن مقدمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسن مقدمی که 0 - 02122200880 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسن مقدمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن مقدمی، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص سونوگرافی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسن مقدمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسن مقدمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسن مقدمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسن مقدمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسن مقدمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس