عکس دکتر حسن قندهاری

دکتر حسن قندهاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن قندهاری متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسن قندهاری نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ظفر، نرسیده به بیمارستان ایرانمهر، کوچه کودکان غزه، کلینیک آبادیس
 • 0
 • 02122883300
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 75367
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن قندهاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسن قندهاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسن قندهاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسن قندهاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسن قندهاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسن قندهاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسن قندهاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسن قندهاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسن قندهاری به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ظفر، نرسیده به بیمارستان ایرانمهر، کوچه کودکان غزه، کلینیک آبادیس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسن قندهاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسن قندهاری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسن قندهاری به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسن قندهاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسن قندهاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر حسن قندهاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسن قندهاری در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسن قندهاری کجاست؟

مطب دکتر حسن قندهاری به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ظفر، نرسیده به بیمارستان ایرانمهر، کوچه کودکان غزه، کلینیک آبادیس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسن قندهاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسن قندهاری که 0 - 02122883300 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسن قندهاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن قندهاری، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسن قندهاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسن قندهاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسن قندهاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسن قندهاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسن قندهاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس