X
عکس دکتر حسن رادمهر

دکتر حسن رادمهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن رادمهر متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسن رادمهر نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، جنب بیمارستان آسیا، خیابان پژوهشگاه دوم، ساختمان پزشکان 3
 • 0
 • 02188756648
 • متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 21470
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن رادمهر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسن رادمهر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسن رادمهر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسن رادمهر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسن رادمهر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسن رادمهر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسن رادمهر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسن رادمهر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسن رادمهر به آدرس تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، جنب بیمارستان آسیا، خیابان پژوهشگاه دوم، ساختمان پزشکان 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسن رادمهر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسن رادمهر تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسن رادمهر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسن رادمهر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسن رادمهر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فوق جراحی قلب و عروق و فوق جراحی قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر حسن رادمهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسن رادمهر در زمینه متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسن رادمهر کجاست؟

مطب دکتر حسن رادمهر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، جنب بیمارستان آسیا، خیابان پژوهشگاه دوم، ساختمان پزشکان 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسن رادمهر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسن رادمهر که 0 - 02188756648 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسن رادمهر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن رادمهر، متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رادمهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسن رادمهر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسن رادمهر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسن رادمهر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسن رادمهر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس